Yarımca Evden Eve Nakliyat

Yarımca Evden Eve Nakliyat ,olarak Firmamız evden eve nakliyat alanında 1984 yılından beri evden eve nakliyatta hizmet vermekteyiz.Her türlü nakliyat işleriniz için güvenli ,ucuz ve ekonomik bir şekilde taşıma sigorta garantisi vermekteyiz.hedefimiz müşteri memnuniyeti ve referanslı müşterilere  ulaşmaktır. bunun için günün koşularının gerektirdiği her türlü malzeme ve ekipmanı sağlayarak şirketimizde modeli araçları,kaliteli malzeme ve uzman ekibi ile sizlere hizmet vermekteyiz.

 Şirketimizin K3 belgesi ve  günümüz şartlarına uygun çalışan iş güvenliği uzmanımız,ve yine orta düzey yöneticimiz ,kalite belgemiz ile  personeli eğitecek ekip başımızla birlikte hizmet sunmak için her türlü gelişime açık firmayız. Yarımca Evden Eve Nakliyat olarak “Nakliye Hizmeti” ile ilgili tüm personelimizle  Sizlere en iyi nakliye hizmetini sunmak için son teknolojileri kullanmaktayız

Yarımcada Evden eve nakliye hizmeti nasıl yapılır?

firmamızı arayarak fiyat tarifesini aldıktan sonra eksper talebinde bulunduktan sonra sözleşme yapılır.Taşıma tarihi belirlendikten sonra kararlaştırılan gün araç ve ekibimizle birlikte taşıma işlemi için çalışmalara başlar.
Firmamızın uzman ekibi eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşır. Eşyalarınız  istediğiniz şekilde yeni evinize yerleştirilir. montaj ve de-montaj yapılacak ürünler montajı yapılır. Beyaz eşyaların kurulumu yapılıp teslim edilir.

Araçlar çelik kasa olup  eşyanın alındığı yerden gideceği yere kadar hiç bir şekilde zarar görmeden taşıma yapılmaktadır.Kocaeli Evden Eve Nakliyat, Taşımacılık, şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyatda sektörün lideridir.