Şirketimiz

Kocaeli Evden Eve Nakliyat

HAKKIMIZDA

Kocaeli Evden Eve Nakliyat 1985’de Kocaeli Gebze de kurulmuş olup, tecrübeli eleman ve ekibiyle şehir içi ve şehir arası evden eve nakliyat ,ofis,banka,ofis gibi evden eve taşımacılık hizmeti sunmak için çalışmalarına adım atmıştır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat ev, yazıhane,ofis,banka okul, büro, fuar, hastane vb.. Müessese ve kuruluşların taşınma hizmetlerini gerçekleştirmiştir.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Hizmet kalitesini değişen teknolojiyi de kullanarak devamlı geliştiren firmamız, satın alan güvenini temel alarak çalışmasını sürdürmüş hizmet kalitesi ve satın alan memnuniyeti mevzusunda hedeflenen noktaya ulaşmıştır.

Kocaeli Evden Eve Nakliyat Şehir içi ve şehir arası evden eve nakliyat hizmetini en iyi şekilde gerçekleştirmek için gerekli donanıma araçlarıyla ,uzman kadro ve deneyime sahip bulunmaktadır.
Kocaeli Evden Eve Nakliyat Şehir içi ve şehir arası taşıma hizmetinin sunumu esnasında oluşabilecek hasarı asgari düzeye indirebilmek için ;müşterinin isteği doğrultusunda ücretsiz ekspertiz gönderilerek alan kişi varlığı yasal anlamda korunmakta satın alan yapılan sözleşme kapsamına göre müşteri malı sigortalanarak müşterinin memnuniyeti sağlanmaktadır.
Kocaeli Evden Eve Nakliyat Şehir içi ve şehir arası taşıma hizmeti sunumunun en rahat şekilde yapılması için gerekli olan donanımlı araç ve araç kasaları yaptırılmıştır. Şehir içi trafiğinde rahat hareket edebilecek çeşitli ebatlarda kamyon ve kamyonetler, şehirler arasındaki uzak mesafelerde sorunsuz olarak taşınma işini gerçekleştirebilecek araçlar şirketimizin bünyesinde mevcuttur.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin ilden ile ilçeden ilçeye,ilden ilçeye şehirler arsı veya şehir içi taşıma hizmeti ve nakliye ihtiyaçlarına basit, hızlı,ekonomik,ucuz, kaliteli ve en az masrafla ulaşmalarını sağlamayı hedefleri arasındadır.

VİZYONUMUZ

Nakliye sektöründe etkin ve teknolojik çözümler sunarak müşterilerimize beklentilerinin üstünde hizmet sunmak; Şehir içi ve şehir arası taşıma hizmetinde yüksek kalite standartlarında kurumsal yapısıyla evden eve nakliyat sektöründe önde gelen müesseselerın içinde ilk sıralarda yer almaktadır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir