Kocaeli Evden Eve Nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat son derece titizlikle evden eve nakliyat
hizmetlerinizi sağlamaktadır. Kocaeli’nin neresinde olursanız olun size en uygun evden eve nakliyat fiyatınızı sunarak sigortalı taşımacılık gerçekleştiriyoruz. 

Kocaeli Evden Eve Nakliyat için güven her şeyden önce gelir gerek çalışan ekibimiz gerekse yaptığımız bir çok hizmetlerimiz ile Kocaeli’nin en gözde evden eve nakliyat firması olmayı hak ediyoruz. Kocaeli evden eve nakliyat firmaları arasında lider bir rol oynuyoruz.

kocaeli-evden-eve-tasimacilik   kocaeli-evden-eve-nakliyat

Kocaeli Evden Eve Nakliyat olarak her zaman yenilikçi alt yapımızla sizler için en iyi ve en güvenli hizmeti veriyoruz. Kocaeli nakliyat denilince ilk akla gelen güvendir oda bizde fazlasıyla mevcuttur bizimle hemen iletişime geçerek güvenin farkına varın.

Kocaeli’nin neresinde olursanız olun şehir içi ve şehirler arsı taşınmak talebiniz varsa bizi aramanız yeterlidir. Evden eve nakliyeyi  en güzel  şekilde gerçekleştirip siz zahmet çekmeden yeni evinize yerleşmenizi sağlıyoruz. Ekonomik,hızlı ,kaliteli evden eve  arıyorsanız tam adrestesiniz demektir.

Evden Eve Nakliyat Nedir

Evini Değiştirmeye karar vermiş başka bir ev da yaşamını devam ettirmek için eşyalarını eski evinden uzman personel aracılığı ile taşınıp yeni evine yerleştirilmesi işlemidir.

Kocaeli De Evden Eve Firması Nasıl Bulurum ?

Daha önce taşıma yaptırmış arkadaşlarınız,akrabalarınız yada İnternet,gazete yoluyla evden eve firması bulunabilir.

İnternet de Bulduğum Firma Güvenilir mi?

Firmlar dan ücretsiz ekspertiz hizmetinden faydalanarak ön görüşme ve teklif toplanır. uygun görülen firmadan araç plakası istenir http://Edevlet.gov.tr den verilen araç plakası, ulaştırma bakanlığının altında bulunan araç yetki belgesi sorgulanarak firmanın K3 yetki belgesine tabi olup olmadığı araştırılabilir.

K3 Yetki Belgesi Nedir

K3 yetki belgesi evden eve nakliye işini yapacak şahıs yada tüzel kişilere verilmiş belgedir. Eşya taşımacılığı yapacaklar bu belge kapsamında ev ,büro, ofis malzemesi dışında herhangi bir şey yükleme hakları yoktur.Araç eşya taşımaya uygun olmalı, çelik kasa olmalı, eşyayı koruyacak donanıma sahip olmalı gibi şartlar yer almaktadır. burada K1 belgesiyle çalışan kapalı araçların bir çoğunda yeterli malzeme ve ekipman yada aracın donanımı uygun olmayabilir. bu durumda müşteri mağduriyet oldukça fazla yaşanabilir.