Kandıra Evden Eve Nakliyat

Firmamız Kocaeli’nin  Kandıra ilçesinden  Türkiye’ nin her bölgesine hizmet vermektedir. Firmamız  uzun yıllardan beri Kandıra evden eve nakliyat şirketi olarak Şehir içi ve Şehirler arası Evden Eve Taşımacılıkta tecrübeli ve uzman personeli ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız geniş araç kapasitesiyle ve tecrübeli personeli ile Kandıra evden eve nakliyat olarak şehir içi ve şehirler arası ev, ofis,büro,piyano,antika eşya nakliyatını ve eşya depolama hizmetlerini en kaliteli ve ekonomik,uygun fiyatlarla  sunmaktadır.

Müşterilerimiz için sorunsuz ve zahmetsiz bir taşıma sunuyoruz.Taşıma sırasında paketleme işlemleri için kullanılacak malzemenin, temiz ve sağlam olmasına dikkat etmekteyiz.Tecrübeli personelimiz ile nakliyat hizmetimiz öncesinde tüm ev ve ofis eşyalarınızı uygun ve kaliteli ambalaj malzemeleri kullanarak itina ile paketlemekteyiz. Bu sayede eşyalarınıza zarar gelme riskini minimum düzeye sabitleriz. Taşıma sonrasında personelimiz tarafından ambalajlanan tüm eşyalarınız açılarak, yerine yerleştirilmekte ve atıklar çöpe atılarak kirlilik önlenmektedir. Kullandığımız paketleme malzemeleri: özel kalın hava baloncuklu patpat, oluklu sert karton, paketleme streci, koli bandı, taşıma ipleri ve tecrübeli ekibi

 

Kandıra Evden Eve Nakliyat firması olarak, ister şehir içinde ister şehirler arası taşıma işinde bizi aramanız durumunda sizin nakliye ihtiyacınızı giderecek ve taşımanızı kolaylaştırmak için bizler hizmet sunmaktayız.Kandıra Taşımacılık olarak  bizim vermiş olduğumuz hizmetlerin başında yer alan montaj + De-montaj işleminin yanı sıra büyük eşyalarınızın paketlemesi taşınması hizmetlerimizin arasındadır.Kandıra Evden Eve Nakliyat olarak sorunsuz ve zahmetsiz taşımanızı  sağlamak ana amaçlarımızın arasında yer alır.

Kandıra nakliyat olarak size ekonomik ,güvenli ,ucuz ve hızlı nakliyat sağlamak için elimizden geldiğince nakliye konusunda yardımcı olmayı hedefliyoruz,şehir içi ve şehirler arsı taşımacılıkta her türlü nakliyat hizmeti sunmaktayız. ister yükleme ve boşaltmayı kendiniz yapın ister biz yapalım talebiniz doğrultusunda nakliyenizi  gerçekleştiriyoruz.

Kandıra Evden Eve Nakliyat Eşyanın alınacağı evde ücretsiz ekspertiz yapar.firmamız taşınacak evin nasıl taşınmasını planlar. Kandıra Evden Eve Nakliyat tüm eşyalar deneyimli ekspertizler tarafından tek tek incelenir, eşya taşıma planlaması detaylı olarak yapılır. Planlama aşaması en önemli aşamadır çünkü plansız ya da yanlış planlama ile yapılan nakliye aşamasında  istenmeyen kazalar meydana gelebilir. 

firmamız  ambalajlama konusunda hassasiyet göstermektedir.Kandıra Evden Eve Nakliyat ambalajlama aşamasında öncelikle eşyalar kırılmaya dayanıklılığına göre ayrılır ve ambalajlama malzemesi buna uygun olarak seçilir.Kandıra Evden Eve Nakliyat  teknoloji ile üretilmiş kırılma ve darbe önleyici ambalajlama malzemelerimiz sayesinde eşyalarınızın zarar görmesi önlenir. Diğer firmalardan farklı olarak taşıma ekibimizde marangoz  bulunmaktadır. mobilya ustamız mobilyalarınızın zarar görmeden taşınması için onları de-monte edip ve taşınma sonrası tekrar kurulumlarını yaparlar. Kandıra Evden Eve Nakliyatta tesisat ustalarımız çamaşır bulaşık makinelerinizi söküp taşınma sonrası yerlerine monte ederler. 


          

 

Kandıra Evden Eve Nakliyat taşıma sonrasında tüm eşyalarınız özenli bir şekilde araçtan indirilip evinize çıkarılır ve sizin istediğiniz yere bırakılıp ambalajlarından çıkartılır.